A Magyar Fesztivál Szövetség, az NKA pályázat kapcsán megnövekedett tagfelvételi kérelem gördülékeny elbírálása érdekében 2017. március 30-án rendkívüli elnökségi ülést tart.

Kérjük azokat a fesztiválszervezőket, akik a pályázat miatt szeretnék kérni felvételüket a szövetségbe, legkésőbb március 29-ig tegyenek eleget a tagfelvétellel kapcsolatos feladatoknak (regisztráció a fesztivalregisztracio.hu oldalon, tagfelvételi kérelem kitöltése és beküldése, két ajánló írásos nyilatkozatának melléklésével).

Mivel a Magyar Fesztivál Szövetség alapszabálya szerint a tagfelvétel a fenti dokumentumok megküldése után, elnökségi ülésen történik, a Magyar Fesztivál szövetségnek a március 30-i ülés után nem áll módjában további jelentkezők tagfelvételi kérelmét, az NKA pályázat beadási határidejéig elbírálni.