Idén először került átadásra a Magyar fesztivál Szövetség elnöksége által alapított “Az Év Fesztiválszervezője” díj, melynek első kitüntetettje Ambrus Zoltán.

A budapesti Vásárvárosban tegnap zárta kapuit az Utazás 2013 kiállítás, melynek megnyitó ünnepsége a Magyar Fesztivál Szövetség életében jelentős esemény is volt.
Csütörtökön, idén első alkalommal adták át a Magyar Fesztivál Szövetség elnöksége által alapított  “Az Év Fesztiválszervezője” díjat.  Az első díjazott Ambrus Zoltán, a Csabai Kolbászfesztivál szülőatyja.
A cím a díjazott fesztiválszervező több éven át tartó kiemelkedő szakmai teljesítményéért, rendezvénye kiváló minőségéért, sikereiért adományozható, elismerve ezzel a hiteles közösségszervezői és közművelődést segítő munkát.