A 2018-as év is aktívan indul a Szövetségünk életében, hiszen idén jár le választott tisztségviselőink mandátuma.
Szövetségünk Alapszabálya szerint elnököt, két alelnököt és a felügyelő bizottság elnökét, ill. 2 tagját választjuk 3 évre. Várunk szeretettel a Tisztújító- és beszámoló Közgyűlésünkre!

Időpont: 2018. február 28.
Helyszín: Benczúr Hotel (1068 Budapest Benczúr utca 35.)

A jelölő bizottság tagjának kérte fel az elnökség Bérczes Lászlót, az Ördögkatlan Fesztivál igazgatóját, Bódor Editet, a debreceni Főnix Rendezvényszervező Nonprofit Kft. igazgatóját és Toókosné Börönte Erikát, a kecskeméti Hírős Agóra munkatársát.
A jelölő bizottság január 29. és február 13. között megkeresi a tagszervezetek képviselőit és várja a jelöléseket a betöltendő pozíciókra.

A tisztújításhoz kapcsolódó dokumentumok, részletes tájékoztató, jelölőlap hírünk alján letölthető formában megtalálható.